Так, чоловік Ольги Фреймут - Володимир Локотко є директором Нового каналу. Шанувальники телеведучої цілком обгрунтовано вирішили, що саме це стало причиною її повернення на канал.

Однак, причина була зовсім в іншому. І Оля вирішила назавжди розвіяти міф, пов'язаний з її поверненням.

Фреймут розповідає, що під час її роботи в програмі "На ножах", яка йшла на каналі 1+1, їй подзвонили і сказали, що хочуть запросити в якості директриси школи панянок. Ця новина була для Фреймут несподіванкою: вона перепитала, чи впевнені ті, хто запрошує. Канал був упевнений.

Її чоловік Володимир, директор Нового каналу не міг схвалити подібну ідею. Ведуча каже, що він дуже справедливий, чоловік не хотів, щоб це рішення з'явилося саме з-за нього. За словами Ольги, її повернення на Новий канал було божевільною ідеєю, адже на той момент, вона працювала на кращому каналі країни, вела програму в прайм-тайм.

Популярні новини зараз

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Однак, ведуча дійсно мріяла про ролі директорки школи панянок, тому вона не могла відмовитися. Після зустрічі з редакторською групою, Ольга Фреймут зрозуміла, що не хоче відмовлятися від участі у цьому проекті. Але попросила особисто продюсера звернутися до директора каналу з пропозицією взяти її на цю посаду.

Після цього, чоловік прийшов додому і запитав у Фреймут: "Олю, ти розумієш, що звикла до перших ролей, а це епізодична роль? Ти ж не хочеш бути епізодичною?"

На що вона відповіла, що завдяки участі у цьому проекті, вона постійно буде вдома, а не у відрядженнях по Україні з "Інспектором". Вона зможе приділити час сім'ї і чоловікові. Крім того, про участь в проекті просила не сама Оля, а продюсери шоу. Після цього він погодився. Фреймут вважає, що якби вона попросила його про цю посаду, то чоловік їй відмовив.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Лобода зробила впевнене заяву в Росії