Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Insagram. Нещодавно знаменитість виставила нове селфі, показавши пишний бюст. Артистка зізналася, що вболівала за красивий футбол, а не за Росію. "Такий дивний ранок. Наповнений сльозами, радістю, розривом душі і нескінченними словами подяки. Вчора кожен, хто дивився футбол і не важливо, в якій це країні, не важливо, якої національності був глядач, абсолютно кожен бачив справжніх ідейних, сильних і сміливих! Ці неможливо довгі години наші серця билися в один такт. Футбол об'єднав мільйони людей в усьому світі, які забули проблеми та суперечки і стали дихати одночасно. Алін Тато, видатний футболіст і гордість країни, коли його запитували, за кого він вболіває , він відповідав - За Красивий Футбол! Спасибі ВАМ, за приголомшливий красивий футбол ! Любимо нескінченно!" - зізналася в любові до цього виду спорту Седокова.

"Побачити б хоч раз тебе в живу,яка ж ти красива", "Відмінні соковиті цицьки", "Твоя фігура просто бомба", "Нема слів одні слюні потекли ти ж королева фігура просто відмінна", "У матусі ідеальна фігура", "Анюта, твоя краса може змусити йти гарячу воду, навіть з крана з холодною..." - взялися коментувати побачене шанувальники.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова показала дуже дивний наряд: занадто короткі джинсові шорти і відвертий топ.