Російський гуморист Максим Галкін нещодавно оприлюднив відео, яке викликало чимало питань у фанатів та дало привід численним чуткам. На ньому у домашній обстановці відзняті Алла Пугачова та Лайма Вайкуле.

Пугачова та Вайкуле: іронічний ролик спровокував бурю у мережі

Мова йде про жартівливе відео двох артисток, в якому розглянули натяк на останній скандал, пов’язаний із заявою Вайкуле про Крим, повідомляє Politeka.

В опублікованому ролику Пугачова просить Вайкуле показати язик, після чого їдко каже: "Я так і знала. У тебе язик без кісток. Тобі треба мовчати".

Користувачі знайшли такій поведінці безліч пояснень, приміром дехто стверджує, що позиція Примадонни викликана її життям в тоталітарній державі, на відміну від європейки-Лайми.

Популярні новини зараз

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Показати ще

"Пугачова пропонує вчиняти, як вона. Не коментувати і не їздити в Крим – без пояснень. Просто мовчати і не їздити. Вайкуле все ж громадянка вільної країни. Вона не помітила, як Росія перетворилася в тоталітарне суспільство, де треба мовчати про всяк випадок", "Лайма – вільна людина, живе в європейській країні. Вона має право висловлюватися так, як вважає за потрібне. А Алла живе в тоталітарній країні, де все вирішує Вовка-бандит. Алла – стара, хвора жінка і у неї на шиї двоє малюків, вона боїться Вовки, як і всі її друзі", " Алла, все-таки, не соромиться вказувати, що і як говорити громадянці іншої держави -імперська зарозумілість лізе, а на всяк випадок готує запасне громадянство в Греції", " Краще язик без кісток (як у прекрасної Лайми) ніж голова без мізків", , – пишуть у коментарях.

Дивіться: Алла Пугачова та Лайма Вайкуле

Нагадаємо, Пугачова затьмарила Лободу.

Як повідомляв Знай.ua, Пугачова змусила фанатів нервувати.

Також Знай.ua писав, під час прощальної вечері, яку влаштувала Алла Пугачова, фотографи зняли п'яних Ігоря Ніколаєва і Крістіну Орбакайте.