Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, не втомлюється дивувати своїх фанатів. Так, нещодавно на своїй сторінці в Instagram артистка поділилася з фоловерами новим уривком з кліпу "SuperSTAR", прем'єра якого відбудеться 8 червня. У ролику знаменитість ритмічно рухається, демонструє відмінну розтяжку і навіть тверк на 9 місяці вагітності.

"Під час зйомок цього відео жодна актриса не постраждала) Прем'єра нового синглу #SuperSTAR 8 червня! на всіх цифрових майданчиках #newsong#суперзірка#9ймесяц#беременностьНеболезнь" - анонсувала вихід пісні Світлана.

Прихильники Лободи відреагувала дуже бурхливо - у уривка з відеороботи вже майже 2 млн. переглядів і 4 тис. коментарів всього за 15 годин. "Я ржала, але зате класно, добре коли вагітність проходить відмінно", "Чесно? Шок! І повага! Дай Бог всім під час вагітності так круто відчувати себе!", "Так молодець, не дивлячись на те що вагітна. Все одно активна, а не які ой не можу буду краще жерти і лежати)"

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що 24 травня 2018 поп-співачка Світлана Лобода вдруге стала мамою - в одній з кращих клінік Лос-Анджелеса артистка народила другу доньку. Лобода розповіла, що пологи у неї брали відразу дев'ять фахівців, при цьому в пологовому залі артистка була одна. За словами Лободи, в Лос-Анджелесі її підтримували члени сім'ї і тільки найближчі люди.