Відома американська фото - і фітнес-модель Ана Чері обожнює хвалитися ідеальним тілом в Instagram. Дівчина багато тренується і подорожує, тому часто показує розкішні форми в купальнику. Так, нещодавно знаменитість знову роздяглася і зізналася, що збирається на острови і сподівається, що її не закусають москіти.

"Готова для поїздки в тропіки!! 10 днів з моєї зйомки для календаря на 2019 рік будуть на Терксі і Кайкосі. Ніколи раніше не бувала на цих островах і сподіваюся, москіти там не жахливі", - поділилася новинами Чері. За 18 годин пікантний кадр набрав 115 тис. лайків. Фанати завалили Ану компліментами, відзначаючи, що у неї не тільки прекрасне тіло, але й дуже гарне обличчя.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ана Чері позувала в прозорих трусах і ліфі, намагаючись прикрити гідності джинсовою сорочкою. А ще знаменитість відпочивала в Каліфорнії, звідки викладала масу фото в купальнику. Дівчина показала пишні форми в смарагдовому бікіні, розсунувши ноги. Також Чері засвітила свої масивні груди, ледь прикривши їх дуже маленькою кофтиною.