Відома українська модель Валерія Лук'янова, яка отримала популярність через схожість з лялькою Барбі, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Часто дівчина радує чоловічу половину фоловерів відвертими фото в сексуальній нижній білизні або ж взагалі без неї. На цей раз Валерія показала своє космічне тіло, вбравшись в мереживну білу білизну і розповіла про сприйняття світу.

"Так чудово, що ми самі в змозі занурити себе в ту реальність, яку захочемо! Яку ми самі створимо. Адже усе відбувається зсередини, і наше внутрішнє випромінювання є суттю і першопричиною того, що відбувається. Не всі знають про Нову Матрицю, як про такиу, і як з нею правильно поводитись і за якими законами жити тепер) Як я вже говорила, ви такого не прочитаєте в книгах, такі знання приходять завжди зсередини, внутрішніми склепінням. І передаються з вуст в уста від Мага - учням. Щоб бути в Потоці, треба реально прокачувати себе ( свою Суть) . А кошти завжди знайдуться їх багато. Було б бажання. Просто візьміть і подивіться на все, що відбувається з боку і запитайте себе, чи робить це все вас щасливим? Якщо немає стану щастя, то все дарма! Звичайно в умовах дуальності і експерименту як такого, щастя це дуже специфічне поняття. І це не те, що люди звикли називати щастям. Якісь местячковые спалахи радості ( часто мають в основі тварини і неосвічені якості) Я маю на увазі щастя яке йде у фоновому режимі в вищих сферах. Коли я вперше долучилася до цього Потоку, а це було приблизно рік тому, я навіть подумати не могла, що він нескінченний, що я можу його регулювати сама. Те, що щастя-це не щось йде приходить - це залежить тільки від мене і моєї особистої налаштування. До цього я була просто не знайома з такими енергіями і мені навіть здавалося, що я сходжу з розуму. Це стан шаленої закоханості, але незрозуміло в що. Ти просто не розумієш, що відбувається, але стан на Піку) Мені знадобилося багато часу, щоб зрозуміти взагалі, що відбувається і навчиться керувати цими Потоками. Уявіть собі, що ви можете регулювати свій стан, свою усвідомленість, своє щастя, як на комп'ютері, натиснув кнопочку, і це працює. Може комусь це здається чимось захмарним, але у мене це саме норма. Так само легко я керую своєю реальністю і своїм станом)" - поділилася життєвою мудрістю Валерія.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що одеська Барбі перевершила саму себе і повністю роздяглася прямо в душі. На знімку Валерія з ніг до голови обмазалась скрабом власного виробництва, прикривши пікантні місця руками.