Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Зараз знаменитість вирушила на відпочинок у Грецію, Корфу, звідки викладає масу дивних знімків у своєму стилі. Так, артистка вирішила повністю роздягтися, а щоб не травмувати своїх фанатів замазати в'ялі груди в фотошопі. Чомусь Анастасія вважає, що саме так виглядають ієрогліфи.

"Те, що хотіла сказати, висловила ієрогліфами.. Це неперекладна гра слів! Сідайте і відпочивайте! А я-поплавати!", - поскакала на пляж Волочкова. За 21 годину кадр не для слабкодухих набрав 17 тис. лайків, а от коментарі хитра балерина приховала. Мабуть, глибоко всередині Анастасія відмінно зрозуміла, на яку критику нарветься.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова вирушила на відпочинок у Грецію і вирішила екстремально посидіти на огорожі біля злітної смуги, очевидно, не помітивши поруч стоячого стільчика. Також артистка вирішила похвалитися номером у готелі, назвавши його віллою, але заради цього чомусь полізла на дерево. А ще балерина, всюди тягаючи з собою один і той же букет білих троянд, показала нову купіль, яку їй підніс якийсь анонімний друг.