Голлівудський актор Джонні Депп знявся в черговому кліпі свого давнього друга Мериліна Менсона – американський шок-рокер випустив новий кліп на трек "Kill4me" з десятого альбому "Heaven Upside Down".

Це не перший кліп Менсона, в якому Депп зіграв головну роль. У жовтні актор з'явився у відео "Say 10".

Як и попередня спільна робота Деппа та Менсона, цей кліп не призначений для перегляду дітьми – оргії з голими дівчатами та спалена Джонні спідня білизна Мериліна викличуть у малечі хіба що чергові запитання, на які дорослим буде важко відповісти.

Депп у кліпі свого друга побавився у ліжку з жінками:

А тут всі разом:

Популярні новини зараз
АЗС готують нові ціни на бензин: скільки коштуватиме пальне Тарифний маневр: як платити вдвічі менше за мобільний зв'язок Індексація зіграє проти пенсіонерів: як нові пенсії вплинуть на субсидію ТЦК відстежуватимуть місцезнаходження ухилянтів: видадуть самі себе
Показати ще

Так палили Мерилінові труси:

Альбом "Heaven Upside Down" вийшов 6 жовтня. До цього музикант випустив кліп на пісню "We Know Where You Fucking Live", в якому черниці з автоматами трощать все на своєму шляху.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Менсон заставив монашок стріляти та жорстоко знущатися над жертвами