За голосуванням телеглядачів у шоу «Голос діти-4» перемогла 10-річна Данелія Тулешова. Майже відразу після цього дівчинку почали пов'язувати з олігархом однофамільцем. Але мама юного дарування, яка стала переможницею під керівництвом Монатіка, відповіла на всі питання.

Олена Тулешова пояснила, що їх сім'я не має ніякого відношення до шимкентского олігарха Тохтару Тулешову. Вони є лише однофамільцями, і тільки через помилку в документах. Спочатку ім'я дівчинки було Данель, але в документах її записали, як Данэлия. Ім'я було сценічним, і сім'я вирішила, що це знак, тому його і не змінили.

Після перемоги в шоу «Голос діти» про дівчинку заговорив весь Казахстан. Вона і раніше багато співала, але батьки не надавали цьому багато значення, думаючи, що дитина має спробувати себе у всьому.

Шоу "Голос. Діти" одне з найрейтинговіших вокальних шоу в Україні, і Данэля давно мріяла потрапити саме на нього, але, напевно, тільки в цьому році прийшов час: вона набралася потрібних знань і досвіду, щоб вийти на таку серйозну майданчик і заявити про себе", - каже мама дівчинки.

Данелія Тулешова дуже активна дитина. Мало того, що вона дуже добре вчиться у школі № 56 в Алмати, весь вільний час вона приділяє самоосвіті. Дівчинка любить знімати відеоролики, робити слаймы (іграшки з в'язкого желеподібного матеріалу), малювати оригінальні малюнки, організовувати домашні концерти. Але в останні кілька років, вона майже весь свій час приділяє урокам вокалу.

Популярні новини зараз
Російські окупанти заздрять поставкам зброї Україні: у них на контрасті "молоде м'ясо" без бронежилетів Після окупації росія почала анексію Маріуполя - у путіна висунули божевільний план Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще

А найбільше в співі їй допомогла педагог Наталія Чуракова. Після зустрічі з нею в 2016-му році дівчинка дуже сильно зацікавилася вокалом. А в травні 2017 вона пройшла майстер-клас відомого педагога з вокалу Марії Струве в Алмати, після чого дівчинка значно просунулася у вокалі.

Потрібно відзначити, що ще у 8 років, Данелія Тулешова пройшла відбір на республіканський телепроект "Аялаган Астана", де стала володаркою гран-прі. Саме після цього батьки всерйоз почали розвивати музичні здібності.

Дивіться: Данэлия Тулешова "Не твоя війна" – фінал – Голос. Діти 4 сезон

І не даремно, адже Данелія Тулешова стала переможцем шоу «Голос діти».