Учасниця популярного вокального шоу "Голос країни" Олена Карась зуміла розгорнути до себе всіх суддів неординарним виконанням пісні групи "Скрябін".

Відео виступу було опубліковано на YouTube-каналі проекту.

Вокалістка кавер-групи Carte Blanche Олена Карась виконала культову пісню гурту "Скрябін" під назвою "Танець пінгвіна".

25-річна кримчанка Олена розповіла, що прийшла на проект, щоб подолати свій страх і дізнатися, чи гідна вона бути самостійним артистом і продовжувати свій шлях.

Своїм виступом дівчина підкорила одразу чотирьох суддів, але в результаті вибрала наставником Тіну Кароль, яка зворушила її пронизливою промовою.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу Нова хитрість від ТЦК: українців таємно ставлять на облік в інших регіонах - згоди не питають Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
Показати ще

"Мені б хотілося, щоб наліт другого плану пішов від вас, мені б хотілося навчити вас вмирати на сцені, жити на сцені, і творити на сцені себе нову", - прокоментувала виступ Олени Тіна Кароль.

Глядачів також вразило виконання дівчини. Вони вважають, що Кузьмі сподобався б виступ Олени.

Дивіться: пісня, яка підкорила суддів на проекті "Голос країни"

Раніше портал "Знай.ua" опублікував фото Адель і Селін Діон.