У День Незалежності України 24 серпня солістка гурту "ВІА Гра" Анастасія Кожевнікова вийшла заміж. Світлинами з урочистостей поділилася в Instagram телеведуча Катя Осадча.

"ВІА Гра" Настя Кожевникова йде під вінець! Вітаємо молодят", - прокоментувала вона знімок.

Весілля солістки "ВІА Гри"

Привітати молодят також прийшли і інші учасники колективу Еріка Герцег і Міша Романова. Відомо, що до цього Кожевникова не показувала свого обранця. Однак, раніше ЗМІ повідомляли, що в стосунках вона  вже 4 роки, стільки ж часу вона провела у гурті. Хоча на початку створення "ВІА Гри" всі учасниці розповідали, що вони вільні і відкриті до нових знайомств. Лише в березні цього року стало відомо, що співачка заручена.

"Наше знайомство відбулося, коли я була в 9-му класі, він в 11-му. Я виступала і саме під час виступу він мене помітив, тому наші стосунки вже будувалися з урахуванням того, що я співаю. Але йому, як будь-якому нормальному чоловікові концепція гурту  не подобається. Тому поки він все терпить, але звичайно в майбутньому я б дуже хотіла зайнятися сольною кар'єрою", - пояснювала зірка.

Анастасі́я Коже́внікова

українська співачка, переможниця шоу "Хочу до "ВІА Гри", солістка гурту "ВІА Гра", з шести років почала займатись вокалом. Спочатку це був дитячий хор "Краплинки", а вже у вісім років Настя навчалась у музичній школі за класом фортепіано. Паралельно займалась у зразковому театрі естрадної пісні "Галатея". Також займалась акторською майстерністю й хореографією.

Ще з дитинства Настя мріяла про велику сцену, тому брала участь у різних дитячих конкурсах: "Ті, що біжать хвилями", "Перші ластівки", "Молода Галичина" — успіху не було, проте Настя не втрачала надії.

У 16 років Анастасія приходить на перший кастинг у своєму житті — кастинг "Супер зірка", де вона сіла в калюжу. Наступним був "Х-Фактор" — знову невдача. Утративши надію стати співачкою Настя вступає до КНУТД на спеціальність "Менеджер організації". І лише новий кастинг у шоу  вселив у неї останню надію, мрія зовсім швидко здійснилася.

Дивіться: весілля Кожевнікової

Нагадаємо, чоловік Дорофеєвої пояснив, чому лишився безробітним.

Як повідомляв Знай.ua, зірка "Інтернів" втратив дружину із немовлям.

Також Знай.ua писав, викрито всю правду про нову коханку чоловіка Лорак.