Відома українська телеведуча Юлія Коханова точно знає, як знайти потрібний ракурс для гарного кадру. Як відомо, Юлія є обличчям програми SVOЇ на каналі Music Box UA, тому з камерою спілкується на «ти».

Крім телевізійної кар'єри, дівчина також затребувана в модельному бізнесі. У її портфоліо є багато успішних фотосесій, пише Clutch.

"Я, як і більшість дівчат, у своїх перших знімальних проектах відчувала скутість і розгубленість. Я не навчалася на професійному рівні триматися в кадрі, ніколи не відвідувала подібні курси. Але мені дуже хотілося освоїти всі тонкощі роботи. На старті я провела кілька пробних фотосесій «для себе», щоб подолати власний страх перед камерою", — говорить Коханова.

Артистка впевнена, що готові фотографії відразу показують сильні і слабкі сторони. Від найменшого повороту голови, опущених очей або розташування рук моделі змінюється загальна картинка.

Популярні новини зараз
Здорожчали комунальні послуги: які суми українці побачать у платіжках за газ, світло, опалення та водопостачання Ціни на яйця і муку спустошать гаманці українців у серпні: продавцям довелося знову підняти ціни Тепер це з Україною надовго: мешканців нашої країни попередили про "побочку" війни Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

"Кожна дівчина повинна визначити свої виграшні сторони, знати недоліки та перетворювати їх у достоїнства. Скажу більше – з двох ракурсів я виглядаю зовсім по-різному: праворуч – миліше, зліва – сексуальніше. Моя порада – заздалегідь обговорити з фотографом тему, спрямованість, побажання по зйомці. Стосовно особистісного чинника – моделі важливо продумати власне позиціонування: хто ти – фатальна леді або принцеса", - радить ведуча.

Юлія стверджує, що вдала постановка рук, ніг, голови приходять з досвідом, хоча, є особливості – коли фотограф застосовує конкретні «фішки» з позуванням. Потрібно шукати комфортного для себе фотографа/режисера, не боятися експериментувати і відкривати нові таланти.

"Дівчині з немодельным зростом взагалі не варто впадати у відчай, а продовжувати слідувати за мрією. Я і сама трохи вище 160 см, як бачите, цікаві пропозиції завжди є. Я люблю естетично красиві фотосесії, коли дівчина сексуальна, а не надто відверта і вульгарна. Фотографія – це ціле життя, яке з легкістю можна прочитати в очах людини", - зазначила вона.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що відомий співак Артем Пивоварів вирішив задіяти у своєму новому кліці "Повний Місяць" Юлію Коханову.