Переможець нацвідбору на Євробачення

24 лютого відбувся фінал Нацвідбору, під час якому визначився представник України на конкурсі Євробачення 2018. І так, після перемоги в фіналі Нацвідбору України на Євробаченні представить Melovin.

Відзначаємо, що в фіналі конкурсу було шість претендентів на перемогу - Vilna, Laud, The Erised, Melovin, Tayanna і Kadnay. Представника України на конкурсі обирали члени журі - Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов (The Maneken), а також глядачі шляхом голосування.

Відкриття про мозок

Популярні новини зараз

Франківчани 6 років виживають у недобудові - "холодильник" без газу замість квартири

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще

Співробітники НДІ ім. Вейцмана, досліджуючи процес утворення складок кори головного мозку, виявили гени, "відповідальні" за його пошкодження. Передбачається, що відкриття допоможе багато в чому зрозуміти природу ряду серйозних захворювань, пов'язаних з мозковою діяльністю.

Як стверджував свого часу Аристотель, людина при народженні подібний "чистого аркушу" в тому, що стосується почуттів і думок. А ось його мозок влаштований інакше. Кора мозку візуально нагадує волоський горіх, але в тих випадках, коли немовля з'являється на світ з гладкою, як "чистий аркуш", оболонкою, це може означати серйозний розлад розвитку.

Ув'язнені на Донбасі

У в'язницях на окупованих територіях Донецької та Луганської областей укладені містяться в жахливих умовах.

За словами експерта правозахисної організації "Донбас-SOS" Наталії Мельник, в виправних установах на окупованому Донбасі залишилися близько 10 тисяч ув'язнених у Донецькій області і понад 6 тисяч - у Луганській.

Нові жертви в Сирії

24 лютого авіація сирійського уряду за підтримки Кремля завдала нових ударів по Східній Гуті. В результаті бомбардувань протягом тижня кількість жертв досягла 500 осіб.

Теракт в Ємені

У єменському місті Адені 24 лютого прогриміли два потужні вибухи, в результаті яких загинули і були поранені десятки людей. Як повідомляє Reuters, відповідальність за подвійний теракт взяли на себе бойовики "Ісламського держави".

Відзначається, що більшість серед загиблих - це військовослужбовці. Серед поранених є і мирне населення.