Українська телеведуча Жанна Бадоєва зі своєю дочкою Лолою взяла участь у яскравій казковій фотосесії в стилі твору Льюїса Керола " Аліса в країні чудес.

Фотографіями з фотосету зірка поділилася в своєму Instagram.

Жанна приміряла на себе образ Червоної Королеви, а дочка від шлюбу з Аланом Бадоєвим – Аліси.

На Жанні червона перука, золота корона, яскравий грим, пишне блискуче плаття і інші атрибути королівського вбрання. Шанувальники пишуть компліменти в коментарях матері і дочки і обговорюють їх зовнішню схожість.


Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, екс-ведуча "Орел і Решка" знайшла Кремль в Європі.

Популярні новини зараз
Мобілізація набрала обертів: чи знижуватимуть призовний вік ТЦК підуть у минуле? Українцям готують нову систему призову — що зміниться Звітуватимемося за кожну копійку: доходи українців візьмуть під жорсткий контроль ПФУ припинить виплати: пенсіонерів залишать без грошей
Показати ще