Російський співак Валерій Леонтьєв вирішив взяти перерву в щільному концертному графіку і відправився відпочивати на море. 69-річний російський артист поділився зі своїми підписниками в Instagram новим фото з відпочинку. Про це повідомляє Joinfo.ua.

"Життя триває!", - пише у своєму акаунті артист.

На яскравому сонячному фото Валерій постав у незвичному для неього образі. Навіть найвідданіші фанати не відразу впізнали у чоловікові в білій бейсболці свого улюбленого виконавця.

"Не впізнала))) 100 років будете жити і більше!!!", "Хто цей чоловік?", "Тут схожий на Мікі Рурка", - пишуть шанувальники під новою фотографією Леонтьєва.

Але ті, хто впізнає Валерія завжди, як би він не маскувався, розділилися на два табори. Одні почали нахвалювати улюбленого виконавця, інші не втримались від критики в бік співака. "Ой ви наша легенда!!!!Самий кращий на сцені", "Валерій ви добре виглядаєте", "Ух ти, який сюрприз! Чудово виглядаєте, Валерій!", "Гарне фото, відпочилий, помолоділий, щасливий", "Постарів Льоня-постарів", "Навіщо люди так спотворюють себе пластикою", "Який же ти смішний: ніс расплюснутий, моршинки біля очей, несхожий на себе", - коментатори висловилися по повній.

Валерій Леонтьєв не перший раз піддається критиці, тому навряд чи артист якось відреагує на такий потік негативу.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", відомий російський співак Валерій Леонтьєв одружений з Людмилою Ісакович, яка живе в Маямі. Днями виконавець розповів, що їздить в США не тільки заради зустрічі з дружиною, але і за медичною допомогою.

У 2018 році Леонтьєв відзначив ювілей своєї музичної творчості. Легендарний співак вже 45 років радує публіку своїм співом. Нещодавно артист розповів журналістам, чому віддає перевагу лікуватися закордоном. Леонтьєв бачиться з дружиною Людмилою досить часто. За його словами, він регулярно відвідує дружину і проводить з нею близько двох місяців.

Нагадаємо, рросійського співака Валерія Леонтьєва попросили залишити ресторан в Італії через непристойний вигляд.