Ця американка свого часу затьмарила більшість зірок Instagram. Професійний гравець у покер Сара Джин Андервуд стала справжнім відкриттям у мережі –головним чином за свої відверті фотосесії.

Красуня ділиться новими знімками мало не щодня і її давно визнали неофіційно першою леді у світі обраного виду спорту. Спочатку такі неймовірні перевтілення оцінили друзі, а згодом – і користувачі з різних куточків світу.

Зараз армія її прихильників нараховує до 8,4 мільйонів чоловік. Сара не тільки майстерно грає в покер, вона ще й фотомодель та професійна акторка.

Одним із найкращих друзів вважає футболіста Дерека Андерсона, з яким навчалася в одному класі. Проте не завжди вона була такою, як її знають тепер – дівчина починала свою кар'єру на посаді помічниці продавця будівельної техніки та навіть встигла попрацювати офіціанткою.

Але в жовтні 2005 року про неї дізналися всі: Андервуд знялася для Playboy та стала найпривабливішою дівчиною місяця. Кіномани пам'ятають її також за роллю у "Дуже епічному кіно" (2007 рік).

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі показали найкумедніші моменти шоу "Топ-модель по-українськи".