Прем'єра нового й останнього сезону "Гри Престолів" вже зовсім близько. Фани чекали його трохи довше звичайного, тому інтерес до 7-го сезону набагато більший. А самі творці "Гри Престолів" проявили неймовірну фантазію, чого тільки коштує перформанс, коли фанати цілу годину дивилися на телеекрани, де була звичайна брила льоду. Зрозуміло, це було недарма, вона приховувала дату 7-го сезону "Гри Престолів".

Кожен новий трейлер і тизер фанати чекали, можливо, навіть більше попередніх сезонів. Намагалися знайти в них приховані смисли і підказки. Одним словом - 7 сезон "Гри Престолів" був найочікуванішим за всю історію серіалу.

"Гра Престолів" 7 сезон: головний лиходій

В кінці 6-го сезону головного лиходія "Гри Престолів", як і всіх інших, вбили. Тому глядачі справедливо побоювалася, що їм не буде кого ненавидіти завдяки серіалу. Але автори їх не розчарували, як і завжди, знайдеться мерзенний лиходій. Це буде Еурон Грейджой, який захопив трон Залізних Островів. І в новому сезоні у нього будуть величезні плани, завдяки яким він стане однією з ключових фігур 7-го сезону "Гри Престолів".

"Гра Престолів" 7 сезон: нові улюбленці

У новому сезоні акторський склад поповниться новими акторами. Одним з них буде Ед Ширан. Незрозуміло, яка роль у нього буде, можливо, вона обмежиться лише написанням пісень.
Крім цього, ми побачимо знайоме обличчя Джима Бродбента, який уже грав у "Хмарному атласі" і "Молен Руж". Так само, повинен буде "воскреснути" Уолдер Фрей і Ходор. Про це говорить присутність Девіда Бредлі і Крістіана Нерна на знімальному майданчику.

"Гра Престолів" 7 сезон: хто ж наступний?

Уже ненависне питання для фанатів серіалу. Навіть тим, хто не бачив "Гру Престолів", відомо, що Джордж Мартін вбиває улюблених і ненависних персонажів дуже просто й швидко. Тому відповісти на питання "хто наступний?" досить складно. Але ми ризикнемо припустити, що це буде Серсея (Лена Хіді). Уже цілих 6 сезонів вона жива (занадто багато для серіалу). І за цей час вона встигла насолити вже дуже багатьом. Тому, можна припустити, що пора їй відправитися на заслужений "відпочинок".

Роль Джона Сноу в 7 сезоні "Гри Престолів"

Передбачити роль цього персонажа в серіалі - справа невдячна. Його вже встигли навіть воскресити. А в кінці 6 сезону відкрилася його таємниця, яка вже дуже сильно має вплинути на розвиток сюжету серіалу. Адже тепер він один із законних претендентів на трон Залізних Островів, який, як ми вже говорили, захопив головний лиходій 7 сезону "Гри Престолів".


Так само, все ще відкрите питання з любовною лінією. Багато фанатів сподіваються що Сноу знайде свою любов в особі Дейенеріс. І це незважаючи на те, що вони родичі. Хоча, "Гру Престолів" такі дрібниці ніколи не бентежили.