Відомий російський музикант, композитор, співак і лідер рок-групи "Акваріум" Борис Гребенщиков нарешті прокоментував свою скандальну заяву про те, що колектив хотів би в окупованих Росією Криму, Донецьку і Луганську. Цим він поділився на власній сторінці Facebook.

"Мене завалили питаннями з приводу інтерв'ю, яке я дав ТАСС. Скажу ще раз, зрозуміліше: я вважаю, що люди скрізь мають право слухати ту музику, яка їм потрібна, і "Акваріум" готовий виступити в будь-якому місці планети, в якому нас хочуть слухати. Ми чекаємо, коли для цього з'єднання бути сприятливі умови", – поділився інформацією Гребенщиков.

У коментарях під цим постом лідер групи відповів на питання більш розгорнуто. Він зазначив, що політики повинні домовитися про "недоторканність музики". Також Борис відповів, чи хвилює музикантів питання недоторканості державних кордонів.

"Існують багатотисячолітні домовленості, на яких тримається цивілізація. Кордону, на шкода - одна з них. Порушувати їх загрожувати стабільності цивілізації. Це вважається злочином", - відверто написавши Гребенщиков.

Судячи з запису можна сказати, що співак негативно ставитися до питання анексії Криму Росією. Раніше Борис Гребенщиков викликав обурення в українських фанатів сказавши, що "Акваріум" готовий виступити в Луганську і Донецьку.

Раніше "Знай.иа" писав про те, що відомий російський музикант, лідер групи "Акваріум" Борис Гребенщиков заявив російським ЗМІ, що хотів би виступити в аннексированном Новини. Також він не заперечує можливості концертів в окупованих Донецьку та Луганську. Днями легендарний Борис Гребенщиков зробив заяву про свій намір виступити в Криму, Донецьку і Луганську. За запевненням самого виконавця, його колектив повністю підтримує його рішення і причиною того, що вони там не виступали булі лише організаційні питання, а не розбіжності в групі. "Після березня 2014-го нам не надійшло жодного розумного пропозиції по гастролях. Зроблять – поїдемо з великим задоволенням. Хочу цього і чекаю, у мене адже півжиття пройшло в Криму. Ми і в Луганську з Донецьком готові виступити, якщо грамотно організують наш концерт, забезпечать все необхідне для виступу", - стверджує Гребенщиков.