Clutch.ua пропонує на прикладі яскравих багатодітних українських зірок зрозуміти, що діти кар'єрі зовсім не перешкода. Ці зірки встигають абсолютно все.


Сніжана Єгорова -

Відома українська телеведуча Сніжана Єгорова — щаслива мама п'ятьох дітей. У першому шлюбі з українським режисером кліпів та мюзиклів Сергієм Єгоровим у них з'явилося дві дочки — Анастасія та Олександра. А за час другого шлюбу з актором і музикантом Антоном Мухарським на Сніжана народила ще трьох дітей — Андрія, Орисю та Івана.

Олег Скрипка

Український рок-музикант Олег Скрипка є гордим батьком 4 дітей. Популярний артист вперше став батьком ддостаточно пізно - у 41 рік. Однак що за словами самого співака, такий вік є найбільш сприятливим віком для усвідомленого батьківства.

Популярні новини зараз

Оля Полякова розповіла, через що кардинально змінила імідж: "У дорослих дівчаток все по-дорослому"

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Показати ще

Всі діти народилися в шлюбі від справжньої любові артиста - Наталією Сыдь. Вона-справжня любов Олега Скрипки, з якої він складається у відносинах ще з 1997 року. У пари є двоє синів — Роман і Устим, і дві дочки — Олеся і Зоряна.

Олександр Пономарьов

Замикає трійку наших багатодітних знаменитостей український естрадний співак Олександр Пономарьов. Він— турботливий батько трьох дітей. Під час цивільного шлюбу з Оленою Мозговою він удочерив дівчинку Зою. У пари також народилася спільна дочка Євгенія.

У 2006 році Пономарьов одружився Вікторії Мартинюк, яка подарувала співакові першого і єдиного сина Олександра-молодшого.

На даний момент Пономарьов є батьком одинаком, однак з недавнього часу все частіше ходять чутки про його роман з українською співачкою Марією Яремчук.

"Знай.иа" розповідав про те, що з'явилися чутки про те, що відома голлівудська актриса Міла Куніс втретє вагітна. Відомо, що сама актриса зізналася про своє цікаве положення своїй подрузі. Про це пишуть американські ЗМІ. За інформацією журналістів, останнім часом актриса стала з'являтися в нарядах безформного вільного крою. Крім того, припущення про вагітність підтвердив інсайдер. Повідомляється, що радісну новину про прийдешнє поповнення актриса нібито розповіла своїй подрузі. Проте від офіційних заяв Міла Куніс і її чоловік Ештон Кутчер поки утримуються.