Григорій Лепс несподівано для шанувальників вніс кардинальні зміни в свою зовнішність. Артист позбувся "фірмового" волосся, зробивши зачіску "під нуль".

55-річний Григорій багато років ходив з кучериками, і багато хто вже встиг звикнути до розкішної шевелюри артиста. Шанувальники були шоковані змінами. Багато хто не може зрозуміти мотиви рішення про зміну іміджу подібним чином. Тому будують гіпотези про можливу хворобу, яка змусила артиста попрощатися з шевелюрою.

"Григорій Вікторович, Ви підстриглися? А де Ваші славні кучерики?", "Навіщо він постригся?", "Поголили, хвороба?", "Я одна помітила, що їх немає?", "Кучері де? Навіщо?", "Та яка різниця яка в нього стрижка. Він талант!", "Лепс вже не той. Де кучеряшки втратили?", "Ну нарешті-то стрижка. Так набагато краще!", "Обожнювала вашу шевелюру, а тепер...", "Та ну! Добре ще поки не відпустив бороду", "А по-моєму так він виглядає молодше! Здорово ж! Зміни завжди на краще", — пишуть шанувальники Лепса.

Цікаво, що, коли в минулому році Дімі Білану знадобилося по роботі поголити голову, шанувальники відреагували схожим чином. Тоді колезі Лепса довелося виступити з заявою про те, що він не має ніяких захворювань, які могли б вплинути на його імідж. Не виключено, що Григорієві теж доведеться виправдатися перед фанатами за ультракоротку стрижку, яка стала неприємним сюрпризом для більшості.

Раніше, Російський співак Григорій Лепс, що потрапив в базу "Миротворця" за порушення українського кордону, несподівано розповів про теплі почуття до України.

В інтерв'ю російським ЗМІ Лепс висловив розчарування, що у Росії з Україною склалася "така ситуація". Співак також розповів про "братні народи", однак додав, що такими вони навряд чи будуть найближчим часом.

Крім того, Лепс назвав українську публіку "благородною" і розповів, що його і сьогодні нібито запрошують виступати.

Як повідомляв "Знай.uа", в мережі висміяли виступ російського співака Григорія Лепса, який співав 20 лютого на концерті в Нерюнгрі (Якутія, Росія). Про це повідомляє телеграм-канал MDK.

"Лепс на своєму концерті був настільки про***анный, що надів штани задом наперед і співав під фанеру. Типова російська естрада", - свідчить підпис до відео виступу Лепса.