Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram знімок з чергової фотосесії. Так, знаменитість позувала у чорній сукні з глибоким декольте, а фанати відзначили, що останнім часом артистка не схожа сама на себе.

"Гумова Зіна...", "На мою думку вже вистачить пластики, обличчя схоже на маску. Інша людина просто", "Стала сама на себе не схожа", "Що з цицьками", "А навіщо напумпала собі вилиці? Баби дурні,тільки псуєте себе.", "На цьому фото немає родинок на грудях, а на попередніх фотках їх кілька штук", "Асиметрія двох половинок", "Якась така страшна на цьому фото, ненафарбована гарніша!", "Жах", "Щось в обличчі змінилося!", "Роки все одно беруть своє .. .. :((".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ані Лорак вирішила показати фанатам в Instagram новий склад проекту "Голос 7" російської версії. Так, у сьомому сезоні членами журі стануть безпосередньо сама знаменитість, Сергій Шнуров і Баста. Також артистка вирушила в Лондон і виставивши стильний кадр, попросила фоловерів кілька разів подумати і вибирати своє. А ще Лорак після зради чоловіка Мурата з київською тусовщицею Яною Бєляєвою почала часто виставляти чорно-білі фотографії.