Білоруський рок-гурт BRUTTO презентував новий кліп на пісню "Годзе". На зйомках соліст Сергій Міхалок задіяв всю свою родину.

Кліп опублікували у Youtube. Головні ролі у ньому дістались дружині Міхалка акторці мінського Театру ім. Янки Купали Світлані Зеленковський та його 4-річному сину Макару. Нову відеороботу знімали на пляжі неподалік Одеси.

"Нещодавно ми з Макаром були в ігровій кімнаті. Як тільки він потрапив на майданчик, одразу кинувся руйнувати все, що до цього побудували інші діти. Я розумію - він, як і я, хоче зруйнувати чужий замок, щоб побудувати свій. Потім свій замок зруйнувати і побудувати ще один. В цьому головний сенс постійного шляху. У своїй пісні хотів показати це бажання руйнувати та починати нове", - розповів лідер гурту про ідею кліпу.

Пісня "Годзе" увійшла до альбому "Рокі". Гурт BRUTTO поклав на музику вірш 1906 року білоруського класика Янки Купали "Хай жа вам так не здаецца". Режисер кліпу виступив Дмитро Авдєєв. Він вже неодноразово працював з музикантами. Для них режисер відзняв кліпи на пісні "12 обезьян", "Чайка" та "Вечірнє сонце".

Популярні новини зараз

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, гурт BRUTTO оживив у пісні відомий твір українського письменника.