Абсолютно щасливих людей можна знайти хіба що у психлікарні.

Такої сміливої, але не безпідставної позиції дотримується відома телеведуча Світлана Вольнова, яку у шоубізнесових колах вже давно охрестили "гуру зі щастя".

В ефірі "Знай.ua" вона зізналася: насправді потрібно робити акцент на зовсім іншим інших речах, ніж ми собі звикли уявляти – приміром, це повинно бути не тільки здоров'я та благополуччя близьких, успіх у кар'єрі та особистому житті.

"Це – вищий пілотаж, бути щасливою у будь-якому стані. Коли ти спокійна, тоді і притягуєш до себе кар'єру, гроші і тому подібне. Найголовніше: рівень енергії. Не слід витрачати свій час на те, щоб, наприклад, перейматися з приводу сусіда, котрий о третій годині ночі слухає музику. Важливо навчитися дивитися на ситуацію дещо зі сторони", - вважає Вольнова.

Популярні новини зараз

Схопив кота за шкірку - відразу з ним попрощався: чому не можна цього робити і які важкі наслідки чекають пухнастика

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового члена родини: "Солоденький малюк"

Юрій Ткач кумедно "підкотив" до своєї "дружини" Ірини Сопонару: "Киця"

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Показати ще

На думку ведучої, всі проблеми, хвороби з'являються у першу чергу від образ та заздрощів. Людина живе з цим, накопичує, думає про одне й те ж постійно – без негативних наслідків тут ніяк не обійтися.

"Руйнівна енергія….Якщо ви на когось ображаєтесь, я рекомендую пробачити саме сьогодні і забути про цю людину. Більше концентруйтесь на собі, аніж на інших".

Дивіться: Світлана Вольнова в гостях у "Знай.ua"

Як повідомляв портал "Знай.ua", легенда моди стала обличчям бренду у 89 років.