Харківський публіцист з сепаратистськими поглядами Костянтин Кеворкян, який з 2014 року живе в окупованому Росією Севастополі, заступився за українського співака Сергія Бабкіна, концерти якого зірвали у Львові і Тернополі.

Зокрема, Кеворкян прокоментував виправдання Бабкіна щодо концертів у Росії та його благодійну діяльність та вклав у них інакший сенс.

"Схоже, розгубившись перед агресивними "онижепатриотами", Сергій навіть не подумав, як подібна інформація характеризує його з боку і буде сприйнята на Донбасі, де від снарядів гинуть люди", - написав сепаратист.

На думку Кеворкяна, деякі українські артисти через свою байдужість не виступили проти зносу пам'ятників (має на увазі радянських діячів), які "мали високу художню цінність".

Активісти блокують концерт Бабкіна у Львові

Популярні новини зараз
Нові критерії мобілізації: ТЦК оновлює списки призовників - під загрозою три категорії ТЦК зробить безхатьком: ухилянтам загрожує конфіскація майна – що відберуть Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість Ухилянтів чекає потужний удар: після санкцій ТЦК не залишиться нічого
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Тернополі активісти зірвали концерт Бабкіна через його відмову визнавати Росію агресором.