Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Так, 30 липня знаменитість вирішила привітати всіх фоловерів з днем дружби. Зробила вона це, однак, в дуже дивний спосіб: замість друзів артистка показала величезні букети. Фанати ж назвали Анастасію дуже меркантильною.

"З Днем дружби, дорогі! Спасибі всім моїм друзям за дружбу, вірність, любов, руку підтримки, яку простягли в потрібну мить, за квіти, без яких я не уявляю мого життя і за добро! Дорожу кожним, хто зробив у моєму житті щось хороше або порадував мене. Щастя вам.", - побажала всім Волочкова. Шанувальники ж взялися коментувати побачене: "тобто ви дружите тільки з тими, хто зробив вам щось гарне і корисне. Вони вам - користь і підтримку, а ви їм - "любов, увагу". Вони вам безкоштовну стрижку, манікюр, а ви їм - автограф та спільне селфі. Це не дружба, це піар і самопіар. Друзі - це люди, а не професії.", "якісь неприродні букети. не елегантні чи що ) найбільше на рекламу квіткового кіоску змахує", "Знову мотлох відкопала із засіків.", "Зрізані квіти володіють негативною енергією і можуть зруйнувати ауру!!!", "Навіщо. Вам. Квітни. Який. Вмирають І. Ви радієте Тримаючи. Їх вашому. Руках. Навіщо.".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова відпочивала в Туреччині, не перестаючи рекламувати готель і протирати шпагатами тверді поверхні. Тепер же артистка вирушила додому, вже не вперше займаючи своїми букетами місця для ручної поклажі в літаку.