Минулого року під час концерту у столичному Палаці Спорту лідер "Бумбоксу" привів зал у захват однією фразою: він звернувся зі сцени до своєї колишньої дівчини, яка свого часу пророкувала повний провал його кар'єрі.

Символічно, що зробив він це у такому великому залі, де зібрався цілий натовп людей – ніби навмисне, хотів наочно показати, наскільки та юна особа багато років тому була не права.

І справді, зараз Андрій Хливнюк та його творча команда – бажані гості у різних містах країни. Але за час своєї діяльності музикант досі не зрадив своїм основним принципам. В коментарі Viva він зізнався: хоча сам давно пише пісні, слухаючи чужі композиції, досі намагається читати між рядків:

Популярні новини зараз

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Оля Цибульська розсекретила те, чого не знав навіть кум Дзідзьо: "Мірятися яйцями..."

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Учасник шоу "Холостячка" вирішив завоювати серце Злати Огневич діамантом зі скла: "Я, м'яко кажучи, о*уїв"

Показати ще

" Та я буваю в такому стані, що ледь не заплачу від якогось музичного твору. Часом зовсім простого, який до самої душі доходить своїми тембрами, інтервалами. А іноді трапляються важкі й цікаві речі, проте бездушні. Слухаєш і розумієш, як це зроблено і що ти можеш так само. А хочеться, щоб була "іскра". Якось я почув на вулиці, як співала одна дівчинка. Її голос довів мене до сліз. Певно, вона взяла таку ноту, що злилася з моїм душевним станом. Бо я був на багатьох концертах, де знаходив час пити каву, курити", - зазначив він.

Цілком закономірно, що у зірки сцени найбільше фанатів – серед прекрасної половини людства. І хоча на його шляху зустрічалися сотні жінок, але досі нічого не тямить у їх логіці і психології, як і переважна більшість чоловіків:

" Загалом, що більше я маю досвід спілкування з цими створіннями – і з маленькими, і з дорослими, то більше впевнююсь, що, чорт забирай, я нічого про них не знаю! Я вважаю, що знаю, як треба поводитися, щоб вони не кусалися, та іноді не спрацьовує", - жартує Хливнюк.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Андрій Хливнюк поставив діагноз Басті.