8 сезон романтичного шоу "Холостяк" закінчився, але шалена увага зі сторони глядацької аудиторії продовжується. Хоч каблучку у фіналі отримала Іванна, прихильники і досі закидають мережу запитання стосовно Галини Присташ.

Коли шоу лише почало виходити на екрани глядачі почали підозрювати, що батьки дівчини, які мають певні статки проплатили участь у проекті. У соціальних мережах навіть поширювалась інформація про те, що саме Галина отримає обручку. Також писали, що бачили їх з Рожденом у Львові на прогулянці. Втім дівчина спростувала ці слухи на одній з онлайн конференцій та запевнила, що потрапила до проекту шляхом довготривалих кастингів, як і інші дівчата, адже йшла до проекту аби завершити попередні відносини та розпочати нові.

Підтвердженням її слів стали - справжні почуття до холостяка та одна з найромантичніших історії на проекті. Галина розповіла, що на момент зйомок була по-справжньому закохана та незважаючи на сумніви відчувала, що Рожден її людина. Втім у кінці шоу зрозуміла, сумніви були не даремно. Холостяк не подарував Галині бажану обручку та обрав іншу учасницю.

Популярні новини зараз

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще

Та незважаючи на такий вибір холостяка та негативні коментарі в мережі, дівчина зібралась з духом та розпочала втілювати проект про який довго мріяла. Галина створила власний бренд купальників PGMood, обличям якого стала сама. Втім на досягнутому вона не зупинятиметься. У планах дівчини, відкрити лінію сучасного одягу.

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що головний герой 8 сезону "Холостяк" Рожден Анусі пошкодував про свій вибір.