25 травня, стало відомо, хто став переможцем проекту Холостяк 8, шоу покинула Галя, а переможницею стала Іванна. Повідомляє Clutch.

"Мені здається, ти для мене, а я для тебе", - сказав Рожден Іванці на фінальній церемонії.

Але так, вийшло так чи ні, ми скоро і дізнаємося.

Історія відносин Іванки та Роджена розвивалася досить приземлено і буденно. Хоча, на першій зустрічі Іванка ефектно вийшла з лімузина і запросила холостяка на повільний танець. Таке знайомство Рождена точно не міг забути. Дівчина отримала заповітну троянду і пройшла далі.

Іванна отримала троянду

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Багатодітна мати змусила гусей няньчитися з її малюками: "Все геніальне - просто!"

Яке літо, така і мода: харків'янка розгулювала по метро в одній рваній штанині

Чоловік 72-річної Алли Пугачової показав своє "сонечко": "Молодша за Галкіна"

Показати ще

Через три тижні Рожден так і не запросив дівчину на побачення, тому учасниця сама взяла ініціативу в свої руки і влаштувала романтичну зустріч з холостяком. Вона розпланувала побачення до дрібниць. Але Народжений цього не оцінив так, як їй би того хотілося. Йому здалося, що дівчина поводиться награно. В результаті зустріч почалася з конфлікту. Коли у обох емоції вщухли, вони вирішили змінити атмосферу. Як сказала Іванка, "почалося нове побачення". Вони грали на фортепіано, співали, слухали музику і насолоджувалися кожною хвилиною. Тоді Рожден зрозумів, що закохався в голос учасниці.

Рожден і Іванна співають

Відносини на проекті: Іванна та Рожден

Наступна зустріч відбулася вже в Португалії, тут учасниця шоу Іванка Гончарук розкрила себе і налагодила відносини з холостяком. Рожден подивився на дівчину вже з іншого ракурсу.

На наступному побаченні на березі океану закохані вперше поцілувалися. Дівчина була у нестямі від щастя! З кожним днем ​​вона все більше закохувалася в холостяка. І тримати емоції при собі ставало все важче.

Збори на церемонію

Тим часом Рожден намагався подолати в собі протиріччя. З одного боку, йому дуже подобалася Іванка. Але стриманість і награність в поведінці дівчини заважали розгледіти її справжню. Це відштовхувало Рождена і змушувало сумніватися у власних почуттях.

На зустрічі з рідними Іванки все стало на свої місця. Батьки дівчини і подруга Юлія допомогли народження розібратися з протиріччями.

Поцілунок в рідному місті учасниці

На прекрасному острові любові Балі Іванці вдалося розкритися повністю. Останні зустрічі змінили шлях розвитку їх відносин. Можливо, саме в той момент, Рожден визначився остаточно. А балійский знахар - Кетут Лійєра розповів дівчині, що у неї буде щаслива і довге життя. Але з холостяком чи?

Душевні розмови на острові Балі

Нагадаємо, фіналістка шоу Галя, коли йшла, сказала, що у всіх хлопців, які брали участь у проекті Холостяк не склалася особисте життя через те, що вони завжди вибирали не ту.

Фінальна церемонія. Поцілунок Рождена і Іванни

Чи зумів Рожден півроку назад зробити все-таки правильний вибір? Про це ми дізнаємося вже в наступну п'ятницю, 01.06.2018, на фінальному пост-шоу "Як вийти заміж". Пара розповість про своє життя через півроку після закінчення зйомок і про те, разом вони чи ні.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Анетт Жорна висловилася про головного героя Роджена Ануси. Дівчина, яка спробувала удачу в реаліті вже вдруге, дуже гостро висловилася про новий Холостяка.