Одного з найвідоміших хореографів світу Біжана Вільямса, який працює з такими зірками як Ріанна та Каньє Вест, затримали у підозрі щодо зґвалтування 17-річної дівчини.

Як передає Daily Mail, чоловіка заарештувала поліція Нью-Йорка.

За версією правоохоронців, Вільямс познайомився з дівчиною в одному з барів мегаполісу, де вони випили, після чого разом поїхали до готелю. Потерпіла розповіла, що відключилася, а до тями прийшла, коли підозрюваний її ґвалтував. Вона додала, що зловмисник спав біля дверей, щоб вона не вибралася з номера.

Зараз копи висунули чоловікові звинувачення в зґвалтуванні та незаконному утриманні неповнолітньої.

Біжан Вільямс відомий під псевдонімом Rythmik. Він працював над постановкою загального виступу Джей Зі, Каньє Уеста і Ріанни на пісню Run This Town. Серед його зіркових клієнтів також значаться Мадонна і Бейонсе.

Популярні новини зараз
Боржників "обчистять" автоматично і без попередження – податкова списує не питаючи В українців перевірять житло – прийдуть додому Уроки по 30 хвилин та короткі перерви: школи переходять на новий графік навчання Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", правоохоронці зафіксували на Донеччині різке зростання кількості дитячих зґвалтувань.