Скандальний продюсер Харві Вайнштейн, якого десятки представниць кіноіндустрії, у тому числі такі відомі зірки, як Анджеліна Джолі, Сальма Хайек і Гвінет Пелтроу, звинувачують в домаганнях, став головним героєм відео.

У ньому кинобосса спіткала страшна смерть.

Кліп на пісню групи TENLo "Kill All the Things" має підзаголовок «Розповідь про секс і відплата". У титрах пишеться, що роль Харві Вайнштейна грає Дастін Даймонд.


У відео Вайнштейн нюхає кокаїн, п'є алкоголь і налаштовується на секс-розваги з гарячою красунею в готельному номері. Але жінка виявляється переодягненою черницею, якій, очевидно, є за що мстити продюсеру.

Популярні новини зараз
Розшук ТЦК закриється без сплати штрафу: юрист пояснив, що для цього треба Гороскоп на сьогодні 3 квітня: конкуренція Левів, розчарування Терезів та ізоляція Водоліїв В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+ Повістка в телефоні – вручена: з 1 квітня правила мобілізації змінюються назавжди і без ТЦК
Показати ще

Тому вона люто вбиває її ножем, навіть бризки летять.
Як раніше повідомляв "Знай.uа", Лобода показала, від чого так постала в Росії