Популярна українська співачка, актриса, телеведуча, колишня солістка групи "ВІА Гра" Надія Мейхер-Грановська дуже ретельно стежить за своєю фігурою і часто хвалиться цим в Instagram. На цей раз знаменитість показала ідеальну розтяжку.

"І так все життя... То в поздовжньому, то в поперечному...)) Пристрасть як люблю «екстрим»))" - підписала спортивний знімок Надія. Фанати одразу ж почали обсипати артистку компліментами: "Прекрасного денечка.... Бережіть себе!!!!! І вздовж і впоперек!!!!", "Люблю Вас за те, що Ви справжня, яскрава, весела! і безмежно!!! гарна", "А мені подобається такий сніданок)). Після нього весь день будеш ситий і переробити купу справ не думаючи про їжу.", "Талановита людина талановита в усьому !)", "Але, Ваш екстрим , напевно, точно екстрим для дівчаток))".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що екс-учасниця групи "ВІА Гра" Санта Дімопулос часто радує своїх фоловерів в Instagram пікантними знімками. На цей раз знаменитість дала ще й вкрай цінну пораду: ніколи не брешіть і не оцінюйте ситуацію з одного боку.