Військові водолази – один із кращих загонів України, який боронить морські кордони нашої держави. Більш того: саме цих відважних хлопців вважає побратимами відомий гуморист Сергій Притула.

На своїй сторінці у Facebook шоумен розповів, як спільно із волонтерами допомагає "українським іхтіандрам".

Цього разу він забезпечив їх гідрокостюмами, масками, трубками, ластами  – усіма засобами першої необхідності.

На думку ведучого, українцям слід пишатися такими воїнами, адже їх складна робота гідна поваги:

"Колись, коли можна буде вголос розказати про їх подвиги, сядемо з командиром підрозділу і будемо начитувати мемуари. Ви навіть собі не уявляєте, яким гідним синам України ми допомагаємо!".

Популярні новини зараз

У харківському морзі аншлаг, родичі вишикувалися в чергу - "Поминки справляють на капоті"

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Молоденька дружина Віктора Павліка розпустилася після весілля: принади без ліфчика побачили всі

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Показати ще

Допоміг Притула і у транспортному забезпеченні – волонтерам слід ремонтувати авто дуже часто, адже вони постійно їздять у віддалені куточки країни.

За волонтерські обов'язки він завжди отримує щось більш вагоме, ніж гонорари після сценічного виступу, справжню людську вдячність:

"Вчора мене набрав Редут, командир цього полку. Просто набрав подякувати за те, що цей комплекс у них є і функціонує. Це було надзвичайно приємно, позаяк, не всі офіцери вважають за потрібне зробити подібний крок ввічливості".

Гуморист пообіцяв, що не припинить забезпечувати по можливості бійців, які захищають наші території, адже саме їм ми повинні завдячувати своєму спокою.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула показав кращі туристичні місця України.