Прославився завдяки секс-скандалу за участю Анастасії Волочкової бізнесмен і піарник Чермен Дзотів оприлюднив ролик з визнанням. Він розповів про те, як почалася історія, згодом обросла розмовами і галасом, назвав її призвідника і вибачився перед балериною.


Спочатку Чермен пояснив, що вирішив записати відео на прохання рідних і близьких, щоб "поставити крапку в цій історії". Як повідомив Дзотів, деякий час тому до нього звернувся секс-тренер Алекс Леслі (справжнє ім'я Олександр Кирилов) і повідомив, що розмістив у себе в соціальних мережах якісь фотографії, на які нібито тоді ніхто не звернув уваги. Леслі захотів пропіаритися на них, а також "розкрутити" Анастасію Волочкову, з якої, як стверджував секс-тренер, є домовленість. Він запропонував взяти участь у цій справі і Чермену Дзотову.

"Потім ми зрозуміли, що ніякої домовленості з Анастасією у нього не було і, по суті, він нас обдурив. Нам треба було з нею обговорити це, але на зв'язок вона не виходила, на жаль. І вийшла ось така фарсова ситуація, дурна, в якій постраждала і Анастасія, і я, і мої родичі", – поскаржився Дзотів.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", українська співачка, зірка Playboy Даша Астаф'єва ошелешила фанатів звісткою про свого чоловіка.