Як повідомляє Clutch.uа складно повірити, що відомої бізнес-тренеру й письменниці Ірині Муцуовне Хакамада вже 62 роки. На своїй Instagram-сторінці вона часто публікує короткі роздуми на різні теми, які знімає її чоловік Володимир Сиротинський. Також Ірина дає слушні поради своїм передплатникам.

У новому відео на питання про те, чи хотіла б вона прожити до 100 років, популярна письменниця відповіла, що хотіла б, але тільки за умови, що вона залишиться такою, як зараз», адже «якщо стане безпорадною і беззубою, то це нудно».

Наступне питання стосувалося ставлення до Ірини биохакингу (система контролю за здоров'ям, яка грунтується на визначенні життєвих показників — прим.ред.). Хакамада відповіла, що хоч це і дорого, але тренд вона підтримує. Прикладом став Марка Цукерберга, зазначивши, що не дарма він ціле стан вкладає у нові технології по продовженню життя, адже "людина він молодий, заповзятий талановитий і не хоче жити мало."

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що «Ніколи не здавайся» — напевно,одна із самих банальних фраз у світі. Особливо на шляху до кар'єри мрії. Але як же часто вона діє, адже ніколи не знаєш, в який момент пощастить. Однак простіше говорити, а не робити і тому вам варто прочитати історії знаменитостей, які всупереч всьому довели, що дістануться до поставленої мети.