Після феєричної фотосесії королеви косметики Кайлі Дженнер в останньому випуску журналу Forbes на обкладинці, шанувальники в соцмережах організували систему «пожертвувань», щоб зоряна мільйонерка отримала статус мільярдерки.

Однією з головних причин такого рішення є той факт, що мільярд принесе Дженнер статус «наймолодшого селф мейд мільярдера», яким зараз володіє Марк Цукерберг, засновник соцмережі Facebook. Про це пише Clutch.

До речі, на цю тему навіть з'явилися різні суперечки про те, чи дійсно Кайлі Дженнер домоглася своїх мільйонів без сторонньої допомоги. Однак, незважаючи на безліч обговорень, навіть такий знаменитий комік, як Джон Островський, створив нову сторінку в соціальних мережах. Там він попросив всіх зробити пожертвування для Кайлі, щоб її капітал нарешті таки досяг бажаної позначки у мільярд доларів.

"Незважаючи на те, що Кайлі Дженнер можна побачити на новому випуску Forbes, її статок налічує лише $900 000 000, і це нестерпно для мене. Неможливо жити у всесвіті, де Дженнер не мільярдерка. Всі ми зобов'язані посприяти і додати до її статку ще 100 мільйонів! Прошу, розповсюдьте цей пост у Мережі", - написав Джон.

Популярні новини зараз

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Володимир Зеленський звернувся до воїнів ЗСУ, особисто прибувши на Донбас: "Кожного"

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

Варто відзначити, що Дженнер підтримало аж двоє людей, які через два дні з початку пожертвувань перерахували десять доларів на користь зірки. Але, як кажуть, головне – почати!

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що Кайлі Дженнер на шляху до того, щоб стати наймолодшим мільярдером, випередивши навіть Марка Цукерберга, який став мільярдером у віці 23 років.

Це був великий тиждень для Кайлі Дженнер – вона позбулася всіх своїх губних помад і оголосила про нову колекцію літнього макіяжу влітку. А ще молода мама працювала в соціальних мережах і за їх межами. Тепер наймолодший представник клану Кардашьян-Дженнер прикрасила обкладинку випуску "The america's Billionaires" журналу Forbes, в якому стверджується, що Дженнер "на шляху до того, щоб стати наймолодшим мільярдером, який зробив себе сам".