Українська поп-діва Настя Каменських, яка разом з колегами по сцені відпочиває в Майамі, опублікувала у своєму мікроблозі відео, що не на жарт сполошило фанів.

Як пише Сlutch, у ролику є відразу кілька факторів, які не сподобались шанувальникам співачки. По-перше, реп власного авторства Каменських, яка виконує його в дуеті зі своєю подругою - дружиною вокаліста групи "Время и Стекло" Позитиву Анею Андрійчук-Завгородньою, не відзначається якісним текстом.

По-друге, обидві дівчини одягнені досить вульгарно: на Ані купальник і чорна шуба, кашкет і сексуальні ботфорти. На Насті - біла шуба, колготки в сітку, топ і чорні трусики. По-третє, те, як рухаються брюнетки і весь кліп виглядає, за словами шанувальників, досить ганебно.

За допомогою такого ролика дівчата вирішили "просунути" свої бренди одягу.

Після того, як відео потрапило в мережу, на співачку обрушився шквал критики з боку фанів. Текст записаної короткої пісні назвали "безглуздим" "маренням", а виконання - вульгарним.

"Не треба, реп - не ваше, краще продовжуйте співати про від сосни голочки, а реп залиште фрешменам", "Жах, на щось більше і не вульгарне фантазії не вистачає", "набір слів", "жахливо", "Без Потапа нікуди звичайно. Жах "," Дівчата! Ви взагалі загубилися! Бредятина повна, стільки вульгарності. Наступного разу давайте взагалі голими і бажано з матами, як Потап в останній пісні. Прямо нудно дивитися. А Настя для мене була майже ідеалом. Прикро"- пишуть під відео фоловери співачки.
 

Як повідомляв портал "Знай.ua", нова фотографія Насті Каменських в купальнику викликала неоднозначні відгуки.