Новий рік співачка вирішила святкувати не на роботі, а з друзями
За лаштунками концерту "Новорічна музична платформа 2017", який канал "Україна" покаже в ніч на 1 січня в 00:10, співачка NK (Настя Каменських) розповіла, як відсвяткує Новий рік.

На концерті "Новорічна музична платформа" NK (Настя Каменських) виконала пісню "Закохані люди" з її різдвяного альбому і однойменного музичного фільму "Xmas with NK" і отримала за неї спеціальну нагороду.

За словами Насті, листопад і грудень були дуже насиченими для неї, тому Новий рік співачка планує святкувати не на роботі, а з друзями. Вперше за останні роки. "У цьому році я вирішила відпочити: останні 3 місяці були дуже насиченими, тому в переддень Нового року їду в Америку і планую провести свята у колі друзів".

Під час зйомок співачка побажала глядачам каналу "Україна" залишити всі недомовки у старому році, а в новому – берегти своїх улюблених. "Дорогі друзі, якщо ви раптом когось образили, боїтеся зателефонувати і попросити вибачення, просто зробіть це. Підіть на зустріч, зробіть щось хороше, тому що всі незакінчені справи потрібно залишати в старому році. Бережіть один одного, тому що найважливіше на світі – це любов", – сказала співачка.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" , Потап і Настя дещо показали.