На своїй сторінці в Instagram відома українська співачка Настя Каменських показала шанувальникам фото зі свого відпочинку у теплих краях. Хоча артистка уже давно вдома, вона не припиняє дражнити фанатів фотографіями апетитних форм.

На цей раз Настя перевершила саму себе. Співачка позує абсолютно голою, прикривши інтимні місця руками.

Реакція фолловерів Насті Каменських виявилася досить неоднозначною. Одні писали, що хочуть частіше бачити апетитні форми співачки, інші ж висловися, що це вже занадто.

"Знай.ua" також повідомляв про те, що співачка, телеведуча, бізнес-леді, автор NKblog і українська красуня Настя Каменських захоплює, мотивує і говорить про особисте.В інтерв'ю для квітневого номера відомого українського глянцю Viva! Настя Каменських розповіла про популярність, критику, Потапа, ідеальне весілля і свої примхи. А фотосесія і зовсім здивує навіть самих бувалих фанатів артистки. Співачка поміняла кілька яскравих образів.

«У моєму гардеробі є речі і люксових брендів та мас-маркету. Мені абсолютно неважливий бренд, вартість одягу, головне, щоб було екстравагантно і стильно», – поділилася Настя.