Відома українська співачка, солістка групи "Неангели" Слава Камінська поділилася з фоловерами спільним знімком з телеведучою Лесею Нікітюк в Instagram. Обидві знаменитості беруть участь у популярному шоу "Танці з зірками", однак, на жаль, Слава так і не змогла вийти на паркет через недавню серйозну травму спини. Артистка не сумує і вирішила запитати у фанатів, чи є у неї схожість з Нікітюк.

"На деяких фото мені здається , що ми з @lesia_nikituk схожі :) так/ні?", - поцікавилася Камінська. Шанувальники ж розділилися на два табори: "Яскраві, добрі, позитивні, щирі, краса", "Щось є спільне на цьому фото , але типажі зовсім різні", "Почуттям гумору точно", "Зараз майже всі схожі, в цьому і проблема", "Почуттям гумору, а значить і високим інтелектом", "Дві сестри пластичного хірурга", "Хіба що носами", "Так, великими очима!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Слава Камінська радісно оголосила, що візьме участь у популярному українському шоу "Танці з зірками", а тепер у всю до нього готується. Нещодавно артистка показала спільне фото з ще одним учасником проекту - "холостяком" Іраклі Макацарія. Також знаменитість показала кадр в нижній білизні, засвітивши ідеальні сідниці. А ще Камінська позувала на візку в одному з київських супермаркетів, катаючи на ньому сина Леона.