Відома світська левиця Хлое Кардашьян, яка стала мамою 12 квітня, ретельно оберігала доньку від уваги преси. До цього часу жоден фотограф не зміг похизуватися знімком маленької Тру Томсон.

Але ось після того, як дитині виповнився місяць, знаменитість наважилася представити її світу. Хлое поділилася з фоловерами у своєму Instagram-акаунті міні-відео, на якому зняла Тру крупним планом. Правда, з популярним фільтром Snapchat.

Фолловери, яких у щасливої матусі цілих 76 млн прийшли в захват і написали безліч добрих коментарів для Тру і Хлое.
За дуже короткий проміжок часу ролик зібрав майже 23 млн лайків.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що 12 квітня 2018 року світська левиця Хлое Кардашьян стала мамою маленької дівчинки, яку назвали Тру. Після народження малятка Хлое відверто сказала, що ще ніколи не була так щаслива, адже це безцінний досвід. Однак дечим знаменитість залишилася дуже задоволена, а саме своєю фігурою.

Так, зовсім недавно Кардашьян в одному з інтерв'ю зізналася, що знаходить своє тіло непривабливим і дуже чекає моменту, коли знову займеться спортом.
"Коли я побачила себе на перших фотографіях після пологів, які зробили папараці, я не могла повірити в те, як виглядає моя попа. Не можу дочекатися, коли приведу себе в форму і поверну собі колишнє тіло"- пояснила зірка.