Російська модель Анастасія Квітко зазвичай радує підписників ідеальними знімками. Кажуть, що перед публікацією над ними працює ціла команда професіоналів. Нещодавно зірка Instagram опублікувала селфі в дзеркалі і несподівано показала, що її форми дуже далекі від ідеалу.

Фанатів дуже розсмішили короткі і товсті ноги Анастасії. У залі Квітко явно підбирала ракурс, щоб виглядати в кращому світлі, але фото вийшло зовсім невдалим. Величезний зад дівчини на знімку здається ще більше і виглядає зовсім непривабливо. І де її пуп?

Глузливі коментарі тут же засипали пост, проте знайшлися і ті, хто пояснив вади кривим дзеркалом. Сама Анастасія і далі стверджує, що її тонка талія, пишні форми – це подарунок від природи. Шанувальники ж дівчині не довіряють і просять улюбленицю зупинитися, адже вона тепер вже переборщила.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що провокаційна модель Анастасія Квітко поделилась на сторінці в Instagram фото, на якому вона крокує у комбінезоні тілесного кольору. Наряд підкреслив фігури "пісочний годинник" 23-річної фотомоделі. Знімок отримав 190 тис. відміток «Мені подобається» всього лише за кілька годин. Фолловери Квітко захопилися її осиною талією і великими грудьми. Деякі користувачі позитивно оцінили її чарівну посмішку