Знаменита українська співачка Тіна Кароль поділилася міркуваннями про роль чоловіків у житті жінок в інтерв'ю Harper's Bazaar. Також вона знялася для журналу в досить пікантних образах.

Варто відзначити, що Тіна після смерті чоловіка живе дуже скромно і усамітнено.

"Як дівчина, я розумію, що чоловік потрібен. Але, спілкуючись із жінками дорослішими та мудрішими, помічаю, що можна прожити повноцінне життя і без нього. Якщо людина - опора, то так - з таким знаходиш ще більшу силу, але якщо він тягар - втрачаєш себе", - сказала Тіна.

Популярні новини зараз
Лукашенко віддав наказ створити оперативне командування збройних сил білорусі на українському напрямку Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"
Показати ще

В інтерв'ю артистка приходить до висновку, що жінці не обов'язково потрібен чоловік, щоб бути повноцінною.

Крім цього, в соцмережі з'явилися прекрасні фотографії з Тіною Кароль, на яких вона спокусливо позує в Академії мистецтв.

"Життя з чоловіком - "якорем" нестерпно. Прощай, гра! Прощай, молодість! Це стосується і жінок. Партнери надихати один одного, а не обрізати крила, як би банально це зараз не прозвучало. Для чого потрібен чоловік? Щоб направляти жінку, але не керувати нею. Для здоров'я - психологічного і фізичного", - заявила співачка.

Раніше портал "Знай.ua" писав, що Тіна Кароль заявила, що практично всі зимові свята проведе за роботою.