"Я не прихильник брехні. Простіше завжди говорити правду, тому що ніколи не заврешься. Потім коли-небудь потрібно буде щось розповідати своїм дітям. І треба буде якось брехати. Навіщо?", – сказав Кіркоров в інтерв'ю телеканалу НТВ.

Він пояснив, хто є матір'ю його нащадків. Але цю інформацію шанувальники дізнаються тільки в неділю, коли вийде програма "Нові російські сенсації".

"Не я перший, не я останній в цьому житті прийняв таке рішення... Сім'ї, які не мають можливість на 100 відсотків стати щасливими (а стовідсоткове сімейне щастя – це коли дитячий сміх поруч), вони вирішують це питання вже давно в нашому цивілізованому світі. І я не є, скажімо так, першовідкривач", – заявив артист.

Філіп Кіркоров сказав, що не буде вигадувати казки про придуманих супермоделей, які народили йому дітей, а потім зникли: "Просто, може бути, в нашій країні відкрито про це говорив, котрий не соромився, не прикрывавшийся різними легендами про супермоделей, які народили тобі дитину, а потім кудись випарувалися, залишивши дитину тобі на піклування".

Популярні новини зараз
Безліч країн вибухнули ненавистю до росії: всі згадали про смерть і страждання, які сіють окупанти Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"в мережі поширили фото, на якому Lil Peep лежить у труні. Цікаво, що менше доби тому він опублікував в Instagram два фото, на одному з них хлопець, судячи з усього, ковтає якісь таблетки.