Поведінка Тревіса Скотта приводить у лють Кріс Дженнер і всіх членів зіркового сімейства.
Вагітність Кайлі Дженнер шокувала шанувальників юної знаменитості, і, варто визнати, досі лякає саму зірку.

Для цього у неї є відразу кілька причин: хвилювання щодо змін у фігурі, юний вік і те, що батько майбутньої дитини все більше віддаляється від неї і, судячи з усього, не планує брати участь у вихованні дитини.

"Сім'я все ще турбується, бо Кайлі занадто молода. Але вони будуть підтримувати і допомагати їй з дитиною. Її сестри намагаються дати їй якомога більше рад"
- поділився інсайдер.

Однак якими б мудрими не були поради сестер і подруг, відсутність партнера поруч значно ускладнює цей і без того непростий період для юної зірки. До речі, байдужість Тревіса Скотта приводить у лють маму Кайлі, Кріс Дженнер.

Популярні новини зараз
Допит та провокації росіян не подіяли на полоненого з полку "Азов": "Я військовий, а не нацист" Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

"Кріс просто в люті. Вона злиться на байдужого до її дочки Тревіса. Кріс ніколи не бачила його турботу. Тревіс віддалений від сім'ї, і Кріс не розуміє, як в майбутньому у Кайлі складуться стосунки з ним, але зараз вона вкрай розчарована. Кріс дала зрозуміти Тревісу, що її дочка заслуговує більшого і краще йому не робити їй боляче"
- зазначило джерело з зоряного оточення.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Кардашьян вирішила позбавитися від сідниць