Колишній чоловік відомої російської телеведучої, співачки і зірки шоу "Дім-2" Ольги Бузової, гравець московського футбольного клубу "Локомотив" Дмитро Тарасов, запропонував свої руку і серце нової обраниці Анастасії Костенко.

Про це стало відомо завдяки публікації Костенко в Instagram.

"Я сказала: "Так", — йдеться в повідомленні.

Фото з місця

Популярні новини зараз
Податкова контролюватиме перекази українців: кому приготуватись до штрафів та санкцій Пенсіонери звільняються від комунальних платежів: хто має право не платити жодної копійки Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень Вагітність від 15-річного коштувала міністерці Ісландії у справах дітей посади: правда спливла через 30 років
Показати ще

Фото з місця

Фото з місця

Фото з місця

Футболіст покликав Костенко заміж на Мальдівах, де вони зараз відпочивають. Судячи по фотографіях дівчини в соцмережі, наречений влаштував їй з нагоди важливої події романтичний сюрприз — вечерю при свічках на нічному пляжі.

Нагадаємо, у столичному аеропорту "Бориспіль" 15 грудня відбулося перше весілля.

Крім того, в аеропорту Одеси пасажири літака, які прилетіли з Єгипту, не могли вийти з літака, тому що аеропорт був знеструмлений.

Дивіться сюжет про весілля

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Астаф'єва зібралася під вінець.