Екс-чоловік Алли Пугачової розповів про те, що у артиски дуже складний характер, також чоловік розповів, як артистка поводила себе зі своїми колегами.

Про це повідомляє Clutch.

Всі ми неодноразово чули про талант і харизму відомої російської співачки. Сильна жінка, яка домоглася, завдяки своїй наполегливості і завзятості, небувалих висот. Зараз про Аллу Борисівну знає кожен: від малого до великого. Але у неї, як і у багатьох зірок, дуже нелегкий характер, і часом працювати з такою людиною досить складно.

Олександр Стефанович, режисер і за сумісництвом колишній чоловік Примадонни, розповів неймовірні і шокуючі факти про свою екс-дружину в одному з інтерв'ю програмі "Ой, мамочки!" на телеканалі "МИР".

Перед розставанням зі співачкою, Стефанович написав сценарій для фільму "Душа", в якому головною героїнею була Примадонна. На зйомках Пугачова вела себе дуже некоректно і капризно.

"Там була драматична історія з цією картиною. У Алли характер непростий. Ми прожили з нею чотири роки, але жодного разу не посварилися. У момент початку зйомок її щось понесло. У перший знімальний день вона запізнилася дуже сильно. Їй зробили догану. Вона відмовилася одягатися в одяг, який їй підготували. Вона сказала, що купила пальто і буде в ньому зніматися.

Все це мені повідомила телефоном другий режисер, інтелігентна літня жінка. Я сам в цей час керував зйомками інших епізодів. Я кажу: "Поясніть актрисі, що є сценарій, затверджені костюми і так далі". Другий режисер все це сказала Аллі Борисівні, на що вона відповіла літній жінці: "Тобі не подобається моє пальто? А мені не подобається твоє!", – заявив режисер.

"У підсумку, Пугачова посварилася з усією знімальною групою, тому було прийнято рішення замінити її на іншу артистку - Софію Ротару. Подейкують, що саме після цього відносини між співачками стали натягнутими. "Вона валізами привозила речі, які наші художники відбирали з журналів. Так ми її одягли, і це справило абсолютно неймовірне враження", – розповів Стефанович.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", зіркова пара Максим Галкін і Алла Пугачова не дають довго нудьгувати своїм шанувальникам. Ще й півроку не минуло, як вони повінчалися, а сьогодні поповзли чутки про їх можливе розлучення.

Восени 2017 року одна з найвідоміших пар російського шоу-бізнесу, Максим Галкін і Алла Пугачова, оголосили про своє вінчання. Незважаючи на те, що у подружжя вже є двоє спільних дітей, багато хто не вірив у щирість їхніх відносин. Тому новина про те, що вони, як кажуть, "пов'язали себе шлюбом і на небі", розбурхала мережу.