Нещодавно мережу сколихнув пост Антіна Мухарського у Facebook, в якому він попросив допомоги у громадськості і поради, як діяти у ситуації, що склалася між ним та його колишньою дружиною Сніжаною Єгоровою. Мухарський заявив, що його екс-дружина зробила все можливе, щоб він не бачився із дітьми.

Користувачі соцмережі активно відреагувала на такий відвертий пост, розділившись на два табори – тих, хто підтримує Антіна, і тих, хто на боці Сніжани.

Зі свого боку, екс-дружина актора не заставила довго чекати на свою відповідь. Вона парирувала тим, що записала відео-звернення до тієї ж громадськості зі своїми аргументами та доводами стосовно ситуації, що склалася. Єгорова дорікнула Мухарському у байдужості і невиконанні батьківських обов’язків – не виплаті аліментів.

У притаманній їй манері, вона рознесла Мухарського ущент. При цьому Єгорова не скупилась на епітети, назвавши свого колишнього чоловіка і батька їхніх дітей "ідіотом" та "гнидою".

Дісталось не лише Мухарському. "Біла і пухнаста" Сніжана Єгорова облаяла "розлучницю", яка "стрибнула у ліжко до її екс-чоловіка" Єлизавету Бельську.

Популярні новини зараз

Арабська ніч: Метеорологи зафіксували в Україні новий температурний рекорд цієї осені

Зірки "Постукайся в мої двері" Ханде Ерчел і Керем Бюрсін регулярно сваряться: у всьому винен колишній актриси

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Показати ще

Але і на цьому Єгорова не зупинилась. Вона "пропісочила" і користувачів соцмережі, повчаючи їх, як варто коментувати цю ситуацію і на чиєму варто бути боці. А до всього натякнула, що "більшість громадян країни знаходиться у тяжкому психо-емоційному стані" і порадила "підліковуватися".

Втім, ви можете самі все оцінити, переглянувши це лайливе відео.

З приводу "істерики" боржника по аліментах,котрого підтримує певна категорія людей.ДІТИ І ЗАКОН В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ.

Posted by Snezhana Egorova on Wednesday, 21 June 2017

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Антін Мухарський заявив, що його екс-дружина Сніжана Єгорова зробила все можливе, щоб він не бачився із дітьми.