Джонні Депп повинен був представляти фільм "Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Ваальда", в якому зіграв головну роль, на презентації. Однак цього не сталося. Актор вирішив навіть побічно не перетинатися з колишньою пасією.

Американський актор Джонні Депп не був присутній на масштабній щорічній презентації фільмів CinemaCon, тому що на ній в якості запрошеного гостя була його колишня дружина Ембер Херд.

За задумом організаторів, Джонні Депп повинен був піднятися на сцену з іншими акторами другої частини франшизи "Фантастичних створінь" в рамках презентації кіностудії Warner Bros. Серед інших гостей фестивалю була присутня Ембер Херд, яка представляла на сцені фільм "Аквамен".

Проте Джонні Депп не з'явився на минулій презентації навмисно. Він хотів, за його власним коментарем, уникнути незручної зустрічі з Ембер.

Популярні новини зараз

Керівниця "ПриватБанку" обчистила українців на 8,2 млрд - оголошено в розшук

Тіна Кароль розсмішила відео з сином у райському куточку: "Веня такий чудовий"

Сміливий баран прийшов "здаватися" в СБУ, але його вигнали

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

Зіркова пара розійшлася ще в 2016 році. Вже після розставання Ембер заявила, що актор неодноразово піднімав на неї руку. Сам Джонні Депп всі звинувачення заперечує, хоча і виплатив колишній дружині призначену судом компенсацію. Знайомі та друзі голлівудського актора впевнені, що романом і гучним скандалом починаюча актриса просто хотіла отримати популярність.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" Джонні Депп, який протягом півтора років безуспешно намагається відсудити 25 мільйонів доларів у своїх колишніх менеджерів, позбувся юридичної підтримки. Представляти інтереси актора відмовилася компанія Michelman&Robinson, LLP.

"Після того, як у нас була можливість детально розглянути це питання, ми вирішили, що в інтересах нашої фірми зосередити нашу увагу на інших питаннях. Ми бажаємо сторонам успіху у вирішенні суперечностей", - йдеться в офіційній заяві компанії з цього приводу.