У відкритому доступі нещодавно виклали перший офіційний тізер романтичної комедії "Секс і нічого особистого". В адаптації канадської стрічки зіграв шоумен Сергій Притула, артист Андрій Данилко та знайомий глядачам за "Сторожовою заставою" актор Роман Луцький.

До слова, саме йому дісталася одна з головних ролей. Притула ж зіграє героя другорядного, але від цього не менш кумедного. Для нього це – перша спроба проявити себе в кіно.

Історія перетворення на ловеласа

Задум режисера невибагливий – гуморист стане одним з наставників скромного хлопця, якому не щастить з дівчатами. Коли отримає настанови від "вчителів", уявить себе справжнім мачо і помчить підкорювати серця.

Роман Луцький (Олешко, "Сторожова застава")

Популярні новини зараз

ЗСУ отримали спорядження рівня НАТО: відповідає найвищим стандартам

Чемпіонка світу з боксу не пережила ковід, пішло ускладнення

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Показати ще

Як відомо, виробництвом стрічки займається компанія StarMedia за підтримки Держкіно. Бюджет фільму – приблизно 26 мільйонів гривень. Тримають у таємниці хіба що ім'я головної героїні. Автори ідеї обіцяють представити молоду акторку на літньому кіноринку в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю.

Зйомки основних сцен комедії будуть проходити в Києві, Львові та Празі. Фільм буде насичений гумором. Слід відзначити, що до цього Притула вже проявив себе в іншому, досить нетиповому для нього жанрі – озвучував вітчизняні мультфільми. Особливо полюбилися шоумену "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила", а також "Бігфут", де його голосом говорив Бігфут-молодший.

Дивіться: "Секс і нічого особистого" (офіційний трейлер)

Як повідомляв портал "Знай.ua", режисер стрічки "Секс і нічого особистого" розповів, як Сергій Притула впорався зі своєю першою роллю у кіно. Гумориста запросили невипадково. Він повинен був адаптувати канадський сценарій під українські реалії. Коли все було готове, виявилося, що роль модного художника Василя, який живе в Празі, ведучий - вільно чи мимоволі - написав під себе. Вмовляти довго не довелося, шоумен і сам був радий пропозиції. Крім того, саме Притулі належить ідея відправити головного героя в Прагу - Сергій дуже любить столицю Чехії, часто там буває і добре її знає.