Комедія 18+ із Притулою: опубліковано офіційний трейлер

поділитись
Зірковий склад знайомий кожному українцю

У відкритому доступі нещодавно виклали перший офіційний тізер романтичної комедії "Секс і нічого особистого". В адаптації канадської стрічки зіграв шоумен Сергій Притула, артист Андрій Данилко та знайомий глядачам за "Сторожовою заставою" актор Роман Луцький.

До слова, саме йому дісталася одна з головних ролей. Притула ж зіграє героя другорядного, але від цього не менш кумедного. Для нього це – перша спроба проявити себе в кіно.

Історія перетворення на ловеласа

Задум режисера невибагливий – гуморист стане одним з наставників скромного хлопця, якому не щастить з дівчатами. Коли отримає настанови від "вчителів", уявить себе справжнім мачо і помчить підкорювати серця.

Роман Луцький (Олешко, "Сторожова застава") 

Як відомо, виробництвом стрічки займається компанія StarMedia за підтримки Держкіно. Бюджет фільму – приблизно 26 мільйонів гривень. Тримають у таємниці хіба що ім'я головної героїні. Автори ідеї обіцяють представити молоду акторку на літньому кіноринку в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю.

Зйомки основних сцен комедії будуть проходити в Києві, Львові та Празі. Фільм буде насичений гумором. Слід відзначити, що до цього Притула вже проявив себе в іншому, досить нетиповому для нього жанрі – озвучував вітчизняні мультфільми. Особливо полюбилися шоумену "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила", а також "Бігфут", де його голосом говорив Бігфут-молодший.

Дивіться: "Секс і нічого особистого" (офіційний трейлер)

Як повідомляв портал "Знай.ua", режисер стрічки "Секс і нічого особистого" розповів, як Сергій Притула впорався зі своєю першою роллю у кіно. Гумориста запросили невипадково. Він повинен був адаптувати канадський сценарій під українські реалії. Коли все було готове, виявилося, що роль модного художника Василя, який живе в Празі, ведучий - вільно чи мимоволі - написав під себе. Вмовляти довго не довелося, шоумен і сам був радий пропозиції. Крім того, саме Притулі належить ідея відправити головного героя в Прагу - Сергій дуже любить столицю Чехії, часто там буває і добре її знає. 

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Притула, комедія, кіно
Вибір редакції, Шоу-бізнес
16.08.2018
За період своєї кар'єри Мадонна не лише зуміла заслужити любов і повагу мільйонів, але також часто наражалася на критику через схильність до провокаційних вчинків
0
0
00:45 17.08.2018
Зірка не перестає дивувати своїм вбранням і стилем
0
0
23:40 16.08.2018
Кожне десятиліття Мадонна виглядала по-іншому
0
0
23:05 16.08.2018
Леді Гага не може не епатувати публіку, тому показала нові кадри зі зйомки
0
0
22:00 16.08.2018
Тепер вже колишня дружина Сергія Шнурова додала неспростовні докази
0
0
21:02 16.08.2018