Останнім часом зі страшною швидкістю зростає кількість артистів, які готові виступати в Росії. Навіть попри те, що в законодавстві РФ визнали агресором, це не зупиняє деяких співаків та акторів у гонитві за грошима.

На це звернув увагу у своєму Facebook український продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк. Не випадково зірка "Караоке на Майдані" згадав про це – нещодавно дав привід для обговорення резидент Comedy Club Антон Лірник, котрий став ведучим на російському телебаченні. Він очолить програму "Шоу вихідного дня" на каналі "СТС".

Лірник на російському телебаченні

"Кількість українців, які переїхали в Москву, щоб наблизитись до агресора на відстань пострілу - збільшується!" – підкреслив Кондратюк.

Прихильники ведучого одразу вступили в дискусію. Дехто запитує, зможуть "артисти-зрадники" так само легко повернутися до України:

"Вони застрибують до Титаніка", "А чи буде куди повернутися", "Фу, гидко", - пишуть у коментарях.

Популярні новини зараз

Alyona Alyona звернулася до львів’ян із гнівною промовою: "Почніть із себе!"

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Дует імені Чехова у шоу вихідного дня

Про те, що популярний український шоумен, сценарист, телеведучий і резидент "Камеді Клаб", учасник "Дуету Чехова" Антон Лірник став ведучим проекту "Шоу вихідного дня" на російському телеканалі СТС, стало відомо тільки сьогодні. Планується, що прем'єра шоу відбудеться 11 травня.

Працювати він буде разом з росіянами: гумористом Романом Юнусовым і шоуменом Іваном Чуйковим:

"Ми давно один одного знаємо, а зараз представляємо кращі половинки своїх дуетів. Ми з Ромою ще не усталена сімейна пара, поки не вирішили, у кого яка роль, - додає Антон. - Головне, ми постараємося реалізувати те, що раніше не робили, але так хотілося".

Дивіться: українські артисти в РФ

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула застеріг українців від найстрашнішого.